Meer rust in uw hoofd en minder twijfelen aan uzelf en uw beslissingen

Een bewezen effectieve methode waarbij u automatisch en van binnenuit gaat voelen

✔️ Dat u ertoe doet

✔️ Dat u er mag zijn

✔️ Dat u een fijn persoon bent

En dat u niet meer aan uzelf of anderen hoeft te bewijzen dat u sterk bent

Het is u zo gegund om wat liever voor uzelf te zijn

Beste lezer,

Ergens diep van binnen weet u wel dat u de druk voor uzelf heel hoog legt.

U stelt hoge eisen aan uzelf.

Op uw werk, in uw gezin, voor uw partner en wat u wil betekenen voor anderen.

Uw hoofd blijft maar malen. U wil heel graag rust ervaren, maar uw gedachten blijven razen.

Ergens weet u wel dat u te veel van uzelf vraagt. Dat u ook weleens ‘nee’ mag zeggen of een stapje terug mag doen in het huishouden of op het werk.

Maar als u dat een keer wél doet, dan voelt u zich schuldig en blijft het zelfs als u in bed ligt nog in uw hoofd rondspoken.

???? Had ik het niet toch moeten doen?

???? Wat zullen anderen wel niet van me denken?

???? Ik moet morgen toch nog even contact opnemen om te checken of het zo wel goed is.

Hierdoor wordt u veel strenger voor uzelf. De ‘moetjes’ blijven de hele dag doorgaan en inmiddels kunt u niet meer genieten van uw vrije tijd. In het hier en nu zijn, genieten van leuke uitstapjes, van het spelen met uw kinderen, van de tijd met uw partner.

Uw hoofd is zo vol dat het niet meer lukt.

En ondertussen, en onbewust, legt u zichzelf zoveel druk op dat u steeds een tandje bij zet. 

Het is hollen, hollen, hollen.

Ondertussen denkt u dat als u even rust hebt, dat het dan wel beter gaat. U leeft naar de weekenden toe en in uw gedachten zit….

‘Als ik weekend heb… dan zal het wel beter gaan en kan ik ont-stressen’.

U kijkt uit naar de vakantie, en als het zover is, dan lukt het u na een weekje uitzoomen echt wel om even wat meer rust te ervaren.

Maar uiteindelijk is de vakantie voorbij en begint het riedeltje weer van voren af aan. En zo gaat het eigenlijk al jaren.

Kortom, het voelt gewoon nooit goed genoeg

Op zoek naar RUST en BALANS

U voelt druk om het goed te doen, goed voor anderen en goed voor uzelf. Negatieve gedachten kunt u niet meer uitzetten. En u bent op zoek naar allerlei oplossingen om RUST en BALANS te krijgen.

Sterker nog, ook daar hebt u inmiddels regeltjes voor.

⛔️ ‘Ik moet genieten’,

⛔️ ‘ik moet rust vinden’,

⛔️ ‘ik moet naar yoga’,

⛔️ ‘ik moet sneller in slaap komen om uitgerust te zijn’,

⛔️ ‘ik moet mijn stress verminderen’,

⛔️‘ik moet dankbaar zijn’,

en ga zo maar door.

U bent niet de enige. Zeker niet!

Gevolgen van een ‘te actief’ zenuwstelsel

Wat gebeurt er nu eigenlijk in uw lichaam?

Want als u de lat hoog legt voor uzelf, dan staat u continu ‘aan’. Dat betekent dat uw autonome zenuwstelsel continu op het gaspedaal staat..

En ja, ook piekeren is ‘aan’ voor uw zenuwstelsel. Eigenlijk al het mentale, het negatievere mentale, is het gaspedaal.

Dus u kunt nog zo rustig op de bank zitten. Op het moment dat u negatieve gedachten hebt, of aan het piekeren bent, u zorgen maakt, is dat allemaal extra water voor in uw persoonlijke emmertje.

En uw emmertje kunt u jarenlang vol laten lopen. Dat gaat heel langzaam, bijna ongemerkt.

Totdat u merkt dat u af en toe iets vergeet, uw concentratie wat minder wordt, u steeds minder goed tegen prikkels kunt, u sneller een korter lontje krijgt, u emotioneel instabieler wordt en emoties pieken en dalen krijgen. Én niet te vergeten…. u bent moe… zo moe…

Zoals ik al zei, het emmertje loopt heel langzaam vol. Dit is een proces van jaren.

Maar uiteindelijk zal uw emmer overlopen, en dat noemen we een burn-out. Dan bent u mentaal en fysiek volledig uitgeput.

Bij 95% van de mensen die in een burn-out komen, is alles wat ik hierboven aangeef herkenbaar.

En dat is niet om u bang te maken. Zeker niet. Het is juist goed om nog meer kennis te krijgen over uw zenuwstelsel, over uw brein, en de combinatie daartussen. 

Dan kunt u namelijk veel makkelijker als een soort van helikopter boven uzelf leren zweven, om te kijken wat er bij u speelt. 

En dán kunt u de ontwikkeling inzetten! 

 

De hoge eisen kunt u loslaten, zonder uw persoonlijke kwaliteiten kwijt te raken

Want juist dat u dit nu leest, maakt dat u ervoor openstaat om stappen te zetten.

Stappen om

de lat omlaag te brengen,

onzekerheid over uzelf vaarwel te zeggen,

niet meer bezig te zijn met hoe anderen over u denken,

een faalangstig gevoel te verminderen,

perfectionisme als woord niet meer te hoeven gebruiken als u uzelf omschrijft

Kortom, uw zelfvertrouwen te vergroten.

Het vertrouwen van binnenuit.

Zonder dat u complimentjes van anderen nodig hebt ter bevestiging.

Zonder dat u op zoek gaat naar allerlei oplossingen om het gevolg (de lichamelijke spanningsklachten, onrust, moeheid, gejaagdheid, etc.) te bestrijden.

En dat kan!

Want wat u wil gaan doen, is NIET de situatie zelf veranderen, of aan symptoombestrijding doen.

Maar juist zelf anders tegen situaties aan leren kijken. En verstand en gevoel weer samen laten gaan.

De lading van stresssituaties, angstsituaties, momenten waarin u zich zorgen maakt of de druk voor uzelf opvoert, te verminderen.

Zodat u niet meer overspoeld wordt en niet meer zo hard uw best ‘moet’ doen om te zorgen dat uw leven als een trein loopt.

Hoe heerlijk zou dat zijn

❤️ Dat u tevreden bent over uzelf.

❤️ Los kunt laten wat anderen over u denken.

❤️ Dat u uw gedachten kunt laten zijn voor wat het is.

❤️ De hoge eisen die u aan uzelf stelt naar beneden kan brengen.

❤️ Dat u rust krijgt in uw hoofd.

❤️ U weer kunt genieten van uw vrije tijd, en de tijd met de fijne mensen om u heen.

❤️ Uzelf op nummer 1 zet, zonder dat dit ten koste gaat van anderen en u zich daar ook niet schuldig over hoeft te voelen.

En dat heeft niet zozeer met de acties te maken (bijvoorbeeld iets voor een ander doen) maar meer met de kant van waaruit u de actie doet.

Vanuit de angstkant om niet goed genoeg te zijn, of vanuit de kant dat u de actie fijn vindt, en u er voldoening en plezier uithaalt.

En dan kan de actie precies hetzelfde zijn en behoudt u dus de kwaliteit waar u voor staat, de verbinding waar u zo van houdt met andere mensen en de zorgzaamheid.

Dáár zit het grootste verschil

Een korte video voor meer uitleg over de ‘glijdende schaal van onzekerheid’

Wij introduceren u de Cursus Vergroot uw Zelfvertrouwen

In de cursus Vergroot uw Zelfvertrouwen gaan we in 11 uitgebreide modules in op het leren van de vaardigheden die u helpen van binnenuit het gevoel weer mee te krijgen met het verstand.

Want u wéét wel dat u zich niet zo hoeft te voelen, niet zo hoeft te gedragen… maar het weten en voelen is gewoon lastig.

Maar let op: het is niet ‘even positief denken’ wat u leert, of ‘dankbaarheid uiten’.

Deze cursus gaat in op de diepgewortelde neurologische verbindingen die daar ooit in uw brein zijn gelegd. En die maken dat u zich nu op deze manier voelt.

En dat kan, ZONDER terug te gaan in uw verledenn, zonder te wroeten in uw verleden en daar ellenlang bij stil te staan.

Het is wel nodig dat u weet wát daar zit, en u daar juist steeds meer bewust van raakt tijdens verschillende situaties in uw leven.

Maar daar nemen we u natuurlijk helemaal in mee hoe u dat doet.

Modules bestaan uit

Module 1: Strengheid verminderen (en we gaan al vanaf module 1 direct aan de slag met dagelijks te integreren oefeningen)

Module 2: Invloed op uw dagelijks leven veranderen

Module 3: Negatieve gedachten laten voor wat het is

Module 4: De lading van de ‘echte’ angst verminderen

Module 5: Diepgang op angsten over uzelf verminderen

Module 6: Hoe accepteert u zoals u zelf bent

Module 7: Zelfkritiek stoppen

Module 8: Hoe haalt u meer uit uzelf wat bij u past

Module 9: Op uw gevoel vertrouwen. Is het angst of intuïtie?

Module 10: Hoe gaat u uw eigen weg

Module 11: Hoe gaat u om met teleurstellingen

Inhoud cursus

>> Na aanmelding ontvangt u direct twee mails. Eentje met de factuur, en eentje met de inloggegevens.

>> U kunt binnen 5 minuten al inloggen en de cursus starten..

>> Elke week (11 weken lang) gaat er een nieuwe module open.

>> Elke module bestaat uit diverse lessen, en een combinatie van video’s, audio’s, handvatten, praktische tools, filmpjes en u krijgt er een volledig werkboek bij. U loopt per week de module door en oefent gedurende die week wat de lessen aangeven.

>> De lessen staan vol met inzichten en mogelijkheden tot het opleggen van minder hoge eisen, de lat omlaag brengen en u van binnenuit meer vertrouwen hebt in uzelf.

>> Het is juist goed om de tijd te nemen en de cursus te volgen op eigen tempo. Des te beter integreert het geleerde in uw hele systeem. Ik geef dan ook niet voor niks aan dat we gaan stoppen met korte termijn trucjes, maar iets gaan leren voor de lange termijn. Het zijn eenvoudige en praktische tools die u simpel kunt integreren in uw dagelijks leven.

>> De investering is nu €147,- (incl. BTW) in plaats van €297,-

>> Omdat u er een werkboek bij krijgt, hebt u alle stof ook na deze cursus nog tot uw beschikking. Super handig!

>> U krijgt in totaal 2 volledige jaren toegang. Dus u hebt alle tijd om de cursus te doorlopen op uw eigen tempo, of zelfs 2 of 3x te doorlopen.

 

Wat komt onder andere aan bod

✓ De werking van het onderbewustzijn en hoe dat in alle facetten in uw leven aanwezig is

Het leggen van een stabiele basis zodat u niet meer bezig hoeft te zijn wat anderen over u denken (wat zeeën van tijd oplevert)

✓ Wat u kunt doen als u het gevoel hebt geen passie of richting te hebben in uw leven

Wat u moet doen als steeds dezelfde negatieve gedachten in cirkels blijven ronddraaien in uw hoofd

De échte oorzaak van ‘niet goed genoeg’ voelen en hoe u uw onderbewustzijn daarin traint

✓ De negatieve omschrijving over uzelf veranderen naar positieve kenmerken

✓ Hoe u angsten (dat is ook het gevoel van falen, zwak zijn, of niet goed genoeg voelen) voor de lange termijn los kunt laten

✓ Wat bij u past en wat u belangrijk vindt in het leven ook echt leven, in plaats van ‘willen’ en in uw hoofd houden

✓ Weer leren luisteren naar uw intuïtie (en dat kan alleen als de lading van angsten over uzelf is verminderd)

✓ U weet feilloos dat positieve gedachten alleen maar bedekkingen zijn en u niet verder helpen, en waarom dat dat is

✓ Overdenken of overanalyseren is verleden tijd

✓ U niet meer laten leiden door wat andere mensen van u verwachten (privé en werk) maar u uw eigen beslissingen kunt nemen en weg kunt kiezen

En dat is nog niet alles! 

Nu vandaag kunt u starten en ontvangt u 2 krachtige BONUSSEN er GRATIS bij

EXTRA BONUS

Hypnose audio ‘Rust in lichaam en brein’ t.w.v. €24,95

Als u vandaag nog start krijgt u bij deze cursus als bonus de hypnose audio ‘Rust in lichaam en brein’, wat als krachtige samenwerking fungeert tussen wat u verstandelijk kunt doen om uzelf fijner te voelen, als ook in uw onderbewustzijn kunt veranderen.

EXTRA BONUS

Mini-cursus ‘Omgaan met perfectionisme’ t.w.v. €67,-

Bij deze cursus zit als extra super bonus een mini-cursus over het beter leren omgaan met perfectionisme. Een feest der herkenning en directe stappen die u kunt zetten om minder streng voor uzelf te zijn en perfectionisme los te laten. 

Nog even op een rijtje…

Start: elk moment

Meteen na aanmelding kunt u starten met de cursus. Fijn, want dan kunt u meteen aan de slag! Na aanmelding krijgt u een bevestigingsmail met de link naar de leeromgeving en uw inloggegevens. Handig, want u kunt direct aan de slag :-). 

€147,- (incl. BTW)

De investering voor deze cursus is €147,- (incl. BTW) in plaats van de normale €297,-, en is te betalen via Ideal, Bancontact of creditcard. Is de cursus onverhoopt niet wat u wilde, dan kunt u binnen 14 dagen een mail sturen naar [email protected].

 

I

Inhoud

  • 11 modules en 43 lessen
  • Video’s, audio’s, teksten, en filmpjes
  • Challenges en praktische tools en oefeningen
  • EXTRA BONUS: Hypnose audio ‘Rust in lichaam en brein’ t.w.v. €24,95
  • EXTRA BONUS: Mini-cursus ‘Omgaan met perfectionisme’ t.w.v. €67,-

Cursus inhoud

De inhoud en technieken van de cursus zijn gebaseerd op een combinatie van kennis en tools uit:

  • Neuropsychologie en neurowetenschappen
  • FFT, EFT en ACT
  • Bio- en neurofeedback
  • Klinische psychologie
  • En gewoon hele lange ervaring in de praktijk

Als u al zoveel jaren (of misschien wel heel uw leven) dit patroon hebt, dan duurt het ook wel even om dit te veranderen. Ik kan het niet mooier maken. 

Maar als u de vaardigheden die nodig zijn om de druk van binnenuit te verlagen, om het gevoel dat u het niet goed doet, of niet goed bent, minder invloed te laten hebben in uw leven, dan gaat dat u op alle vlakken in uw leven veel rust geven.

En als u dit eenmaal weet, dan kunt u daar iets aan doen.

U bent nu waarschijnlijk continu aan het vechten om uzelf te bewijzen.

En dat maakt u moe, stressvol en gejaagd.

Maar wat u niet weet, is dat het daarmee juist verergert.

Want juist het vechten om dat negatieve gevoel weg te krijgen  maakt dat uw zenuwstelsel op het gaspedaal staat.

Verstandelijk weet u alles heel goed, maar het GEVOEL wil u ook mee krijgen.

Als dat is wat u wil. Als u zich herkent in alles wat ik hierboven heb beschreven.

Dan is deze cursus voor u!

Als u nog ergens twijfelt, dan ga het gewoon doen.

Niet voor mij, maar voor uzelf.

En als u er geen inzichten uithaalt in de eerste 2 modules, dan mag u mailen naar [email protected] en dan storten we u het hele bedrag terug.

Zonder vragen.

Ik weet dat wat de vorige deelnemers hebben geleerd, alle mensen in Nederland en België zouden mogen leren.

Dit maakt uw leven gewoonweg een stukje ‘makkelijker’. 

Besef u wat er gaat gebeuren als u niet start.

NIKS….

Alles zal hetzelfde blijven.

Ook als u een weekendje rust hebt gehad, of op vakantie bent geweest.

Want het omgaan met moeilijke situaties in uw leven, met dagelijkse zorgen, met dagelijkse verwachtingen vanuit een ander, of uzelf. Dat is er nog steeds.

Wat we vooral zien bij Bureau Breinfijn zijn mensen die vaak al meerdere hulpvormen hebben geprobeerd om van hun negatieve gedachten af te komen, zoals via Google, of via therapie of een coachingstraject.

Ze hebben geleerd om zichzelf af te leiden, te mediteren, of te relativeren. Ook het leren om positieve gedachten te formuleren van negatieve gedachten wordt nogal eens gebruikt.

U bent al hard bezig geweest om een positieve mindset te krijgen. En eerlijk…volgens mij hebt u die ook wel…. maar toch voelt u zich nog veel te vaak onzeker.

Echter, bij het inzetten van deze tools, of trucjes beter gezegd, zult u merken dat het vaak maar voor korte duur is. De negatieve gedachten zijn even weg, net als dat u een boemerang weggooit. Maar het komt altijd weer terug, en vaak harder ook (net als de boemerang). Als u één van deze trucjes inzet, dan hebt u dus vaak maar voor korte termijn resultaat. 

Als u op de lange termijn resultaat wilt bereiken en de lat omlaag wil brengen zodat het automatisch voor u gaat, is er dus een andere strategie nodig.

En deze strategie is niet samen te vatten in een paar tips.

Het is een methode waarbij u leert op een àndere manier naar uw denken te kijken, in plaats van uw denken te veranderen. Dit zal de lading van uw onzekere gevoelens veranderen, waardoor u op de langere termijn meer rust gaat ervaren en u niet meer bezig hoeft te zijn met wat de omgeving van u verwacht.

Negatieve gedachten over uzelf hoeven niet te verdwijnen…

Zorg dat u zich er niet meer door laat leiden…

Onze belofte aan u

We hebben al meer dan 46.000 mensen mogen begeleiden vanuit Bureau Breinfijn. Vanuit onze expertise als psychologen en ruime praktijkervaring weten we wat er werkt.

We beloven dat we u minimaal 10 nieuwe inzichten geven in deze cursus waar u mee aan de slag kunt! Er is nog geen deelnemer geweest die er geen vernieuwende inzichten heeft uitgehaald, dus we hebben er alle vertrouwen in dat ook u stappen kan maken met deze cursus.

Het gaat er niet om dat u geen negatieve stemmetjes meer hebt over uzelf. Het gaat erom dat u ze juist goed leert herkennen, in verschillende situaties in uw leven, en ze er mogen zijn, maar u uzelf er niet meer door laat leiden in uw emotie….

Dan pas kunt u de hoge lat naar beneden halen, uzelf goed genoeg voelen, en zijn hoge eisen en druk voelen geen issue meer.

En dan hebt u een strategie voor de lange termijn!

Waarom de cursus uniek is

✅ Concreet, praktisch en bewezen

Doordat we als psychologen en therapeutisch hulpverleners vele mensen hebben mogen begeleiden in de afgelopen 17 jaar hebben we gezien wat er werkt. Vaak worden er tips gegeven zoals ademhalingsoefeningen, op het positieve richten etc. En hoewel dat zeker goed is om te doen, gaat u dat niet helpen als u uzelf voorbij loopt omdat er een angst zit dat u niet goed genoeg bent. En verstandelijk weet u dat wel, maar uw gevoel wil daar maar niet in mee. En dit gaat ten koste van uzelf, van uw partner en voelen veel momenten als falen. 

✅ U krijgt een stabiele basis in uw persoonlijkheid
Deze cursus draait voor een groot deel om het vergroten van het bewustzijn hoe u naar uzelf kijkt. Hoe u uzelf omschrijft is daar een onderdeel van. Ook al zou u uzelf positief omschrijven, in ons brein zet zich dat vaak vast. Als u dan aan dat positieve niet kunt voldoen dan krijgt u al snel een negatief gevoel over uzelf. Daar gaan we in deze cursus dieper op in en gaat u een verandering leren maken.
✅ De tijd die u investeert bepaalt u zelf

U volgt de cursus via een leeromgeving en deze bestaat uit video’s, teksten, oefeningen, een werkboek. Concreet en to-the-point. U hebt zelf in de hand hoe snel u gaat, u hebt namelijk 1 volledig jaar toegang.

Ervaringen van deelnemers

Dit zit erbij:

11 WEKELIJKSE MODULES

Stap voor stap methode

In 11 modules die wekelijks automatisch voor u opengaan in de online leeromgeving kunt u stap voor stap leren wat nu echt helpt om het gevoel van ‘niet goed genoeg zijn’ te verminderen. Let op: dit doet u niet door korte termijn trucjes in te zetten zoals mindfulness, yoga of ademhalingsoefeningen, dankbaarheidsoefeningen of positief denken. In deze modules krijgt u dan ook een heel andere visie zodat u vaardigheden leert voor de lange termijn.

Werkboek

Werkboek

Bij deze cursus hoort een werkboek dat downloadbaar is, zodat u alle inzichten nog eens rustig kunt opschrijven en de oefeningen als naslagwerk altijd kunt bewaren. 

EXTRA BONUS

Hypnose audio ‘Rust in lichaam en brein’

Bij deze cursus zit als bonus de hypnose audio ‘Rust in lichaam en brein’, wat als krachtige samenwerking fungeert tussen wat u verstandelijk kunt doen om uzelf fijner te voelen, als ook in uw onderbewustzijn kunt veranderen.

EXTRA BONUS

Mini-cursus ‘Omgaan met perfectionisme’

Bij deze cursus zit als extra super bonus een mini-cursus over het beter leren omgaan met perfectionisme. Een feest der herkenning en directe stappen die u kunt zetten! 

Ter waarde van €67,- 

 

Niet zeker?

Als u blijft doen zoals u altijd hebt gedaan, krijgt u dan ook het resultaat dat u wilt?

Of gaat u nu stoppen met twijfelen en voor uzelf kiezen?

U kunt helaas geen ontwikkeling doormaken als u het houdt bij het bekende, bij hoe u het altijd aanpakt….

Volg deze cursus en zorg dat de lading van al die negatieve stemmetjes over uzelf in uw hoofd verminderen.

Veelgestelde vragen
Hoeveel tijd kost het mij?

Er zijn 11 modules die u online kunt volgen op een moment dat het u uitkomt. Uiteraard bevatten deze modules enkele oefeningen die tijd kosten. Maar u wilt iets veranderen in uw leven. En dat vraagt nu eenmaal tijd.

De oefeningen zijn echter eenvoudig te integreren in uw dagelijks leven.

U hoeft echt niet elke dag een uur in te loggen. Soms is zelfs één keer per week een halfuurtje al voldoende. Of één keer per twee weken als dat beter past, is ook helemaal prima.

Het gaat erom dat u bepaalde inzichten krijgt en deze inzichten praktisch in uw dagelijks leven integreert.

Door juist op een dag, terwijl u uw normale dagelijkse activiteiten uitvoert, kort, slechts een paar seconden per keer, bewust te zijn van het inzicht dat u heeft opgedaan, bent u al goed aan het oefenen en werkt u aan meer vertrouwen op de lange termijn.

Als u dit wilt, ga ervoor! Want het geeft u een enorme boost. Ik heb het al bij zoveel deelnemers gezien. Ik weet dat ook u het kunt. U heeft alles al in u. U hoeft niet ‘gerepareerd’ te worden. We gaan enkel uw vertrouwen weer omhoog halen, datgene wat u gedurende uw leven bent kwijtgeraakt.

 

Zit er begeleiding bij?

De lessen kunt u helemaal zelf volgen, in uw eigen tempo en uw eigen tijd. Gewoon vanuit uw huiskamer, of waar u zich prettig voelt.

Er zit geen persoonlijke begeleiding bij. Als u merkt dat u daar wel naar op zoek bent, dan zou ik willen aanraden om een programma van Bureau Breinfijn te volgen. 

Ik heb al hulp van een coach/psycholoog, en nu?

Ook al hebt u nu op dit moment hulp van een psycholoog of coach, of u hebt al meerdere trajecten gehad, het is niet voor niks dat u nu nog op deze website zoekende bent. De cursus is zo opgezet dat u deze gewoon kunt volgen als u bij de POH GGZ loopt of via de basis GGZ hulp hebt.

Mocht u al eerder therapie of zelfs therapieën hebben gehad. Ik begeleid vooral mensen die al eerder hulp hebben gehad, maar waarbij blijkt dat het niet voldoende is geweest. Vaak is er wel sprake van enige vooruitgang, maar helpen de tools maar voor korte tijd.

Een voordeel is dat wij als mens vaak zo werken dat we dingen 10x moeten doornemen en lezen, of kijken, voordat u het doet. Voor het uitvoeren en integreren van de oefeningen heb ik gemerkt dat juist een online leeromgeving daarin een krachtige tool is om mensen te helpen. U kunt op elk moment van de dag inloggen en de stof doornemen. Dat zorgt ervoor dat u op momenten dat het even niet zo lekker gaat, u altijd weer gemotiveerd wordt en u juist inzichten krijgt over wat er bij u gebeurt en waarom maakt dat u zich even niet zo prettig voelt. En u bent daarnaast natuurlijk gelijk aan het oefenen om het ook voor de lange termijn te integreren.

Ik vind het toch te duur

We kunnen hier alleen maar van zeggen, wat zou het u waard zijn als u minder last hebt van die negatieve stemmetjes in uw hoofd. Misschien bent u nu wel 25, of 52, of 67, en bent u al zoveel jaren heel druk met wat anderen van u verwachten, wat anderen over u denken, en bent u bezig om anderen te pleasen, en aan uzelf te twijfelen.

Wat zou het u waard zijn als u over een paar maanden uw leven niet meer zo in hoeft te delen? Wat voor vrijheid gaat dat u opleveren?

De enige die de beslissing kan maken bent u. Als u deze cursus te prijzig vindt, dan houdt het helaas op. We kunnen en willen u niet overhalen. Doe wat goed voelt voor u.

Wanneer kan ik starten?

U kunt direct starten met de eerste module na bevestiging. U krijgt direct een mail in uw inbox met de inloggegevens en verdere informatie over de cursus.

Hoe lang duurt de cursus?

De cursus is verdeeld over 11 modules, welke bestaan uit in totaal 43 lessen, die wekelijks voor u opengaan. De cursus is op basis van praktijkervaring en fases die eerdere cliënten in 1-op-1-begeleidingen en vanuit cursussen en programma’s hebben doorlopen.

De cursus blijft 2 jaar voor u openstaan. U hebt dus ruim de tijd om deze op uw eigen tempo te volgen. Elke module bevat een deel van een werkboek, welke u aan het einde van alle modules bij elkaar kunt voegen tot een totaal werkboek van 35 pagina’s..

Wat als ik blijf twijfelen?

Als u blijft twijfelen, ga dan vooral na wat maakt dat u twijfelt. Twijfelt u omdat u niet weet wat u krijgt, of voelt het spannend om iets nieuws te starten? 

Weet dat u soms gewoon even het randje op moet zoeken en bij uzelf. De beslissing om te starten is aan u. Ik heb het alleen zo makkelijk mogelijk gemaakt, door een 100% garantieregeling te geven. 

€147,- (incl. BTW)

 Rust in uw lijf

Uw gevoel niet meer afhankelijk van de onzekerheid binnen uzelf

 Uw korte lontje naar geliefden vermindert

De lat gaat omlaag

Minder druk maken wat anderen van u denken

11 modules, 43 lessen

BONUS: Hypnose audio ‘Rust in lichaam en brein’ t.w.v. €24,95

BONUS: Mini-cursus ‘Omgaan met perfectionisme’ t.w.v. €67,-

Werkboek als naslagwerk

U kunt binnen 5 minuten starten

Alle rechten voorbehouden – Bureau Breinfijn